Nieuw in verkoop:Rijndijk 242C, 2394 AN Hazerswoude-Rijndijk - Foto
Nieuw in verkoop
+35

Rijndijk 242C 2394 AN Hazerswoude-Rijndijk € 825.000,- k.k.

  • Appartement
  • 4 kamers
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Bouwjaar 2013
  • 145 m² gebruiksoppervlakte
  • A Energielabel A

Beschrijving

Ruim en licht vierkamer appartement gelegen op een unieke locatie aan de Oude Rijn met royaal balkon.

Toplocatie: vrij uitzicht over vaarwater en alle voorzieningen binnen handbereik! Dit ruime appartement in het kleinschalige complex ‘Nieuw Rhijneveld’ is gelegen op een fijne plek in Hazerswoude-Rijndijk. De combinatie van de ligging aan de Oude Rijn en de loopafstand naar de winkels aan de Da Costasingel met de wekelijkse versmarkt op donderdag maken het een ideale plek. Eigenlijk heeft u hier iedere dag vakantiegevoel in uw eigen appartement! Hazerswoude-Rijndijk is centraal gelegen ten opzichte van Zoetermeer, Leiden en Alphen aan den Rijn. Ook de opstapplaats voor de bus naar deze plaatsen is nagenoeg voor de deur. Het luxe appartementencomplex is gebouwd in 2013 en omvat tien appartementen met privé bergingen en parkeerplaatsen. In het souterrain bevindt zich naast een individuele berging ook een algemene fietsenberging voor het stallen van een (elektrische) fiets. Tevens is er een privé parkeerplaats in de afgesloten parkeerkelder. Buiten het complex zijn er enkele algemene parkeerplaatsen aanwezig.

Indeling Begane grond De bewoners kunnen de auto parkeren in de privé parkeergarage, te openen en af te sluiten met de op afstand bedienbare, elektrische garagedeur. Aan de buitenzijde bevindt zich de rolstoelvriendelijke overdekte entree met het beltableau, de camera en de brievenbussen. Achter de afgesloten elektrisch bedienbare deur bevindt zich de ontvangsthal, deze bereikt u ook rechtstreeks met de lift of het trappenhuis vanuit de privé parkeergarage. Via de ontvangsthal bereikt u het trappenhuis, de lift en de toegangsdeuren naar de parkeergarage, alsmede de algemene fietsenstalling en de individuele berging.

Eerste verdieping, appartement Ruime hal met videofoon installatie, meterkast en toegang naar de diverse ruimten. In de hal bevindt zich de toiletruimte met zwevend toilet en een fonteintje. Vanuit de hal bereikt u ook de badkamer, de wasmachine ruimte, de twee slaapkamers en via dubbele openslaande deuren de woon-/eetkamer met keuken. Het appartement is over de volle breedte aan de waterzijde gesitueerd. De woonkamer biedt vele indelingsvarianten, de pui is uitgevoerd met glas over de gehele breedte en hoogte en biedt hierdoor een prachtig uitzicht en een zee aan daglicht. Via de schuifpui bereikt u het royale balkon, welke gedeeltelijk overdekt is. Het balkon grenst aan de woon-/eetkamer en is gelegen aan de zijde van de Oude Rijn. De buitenruimte wordt hierdoor optimaal bij uw woning betrokken. Zowel vanuit de woonkamer als het balkon heeft u een riant uitzicht op de levendige Oude Rijn met zijn scheepvaart. Het balkon heeft een lichtpunt. De open keuken ( siematic) is in een lichte kleur uitgevoerd en heeft een wandopstelling met aan de andere zijde een schier-/spoeleiland. De keuken is voorzien van een close-in boiler en inbouwapparatuur, te weten een inductiekookplaat met afzuigkap, een combi-oven-magnetron, een vaatwasmachine, een koelkast en een separate vriezer met laden. De 3 slaapkamers bevinden zich aan de voorzijde. De hoofdslaapkamer en heeft een ruime kastenwand. De badkamer is uitgevoerd met een ruime inloopdouche, deze is voorzien van een glazen scherm. Daarnaast is er een wastafel, een badkamermeubel en een radiator. Via de ontvangsthal bereikt u tevens de ruime wasmachine- c.q. technische ruimte met bergruimte en de opstelplaats voor de wasmachine, droger, cv-ketel en de mechanische ventilatie unit. Naast uw individuele berging in de parkeergarage is er ook nog extra bergruimte net buiten het appartement naast de voordeur. Vereniging van Eigenaren Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. Het appartementencomplex waar de woning deel van uitmaakt wordt uitstekend onderhouden en de Vereniging van Eigenaren is actief en betrokken. De stukken van de VvE zijn beschikbaar ter inzage.

Kenmerken
• Uiterst royale en zonnige woon-/eetkamer met uitzicht over de Oude Rijn
• Ruim balkon op het noordwesten
• Tweede slaap-/werkkamer grenzend aan de hoofdslaapkamer
• Keuken met schiereiland en inbouwapparatuur.
• Ruime badkamer met inloopdouche/stoomdouche en tweede badkamer met toilet en douche.
• Separate toiletruimte
• Ruime wasmachine ruimte c.q. technische ruimte
• Ontvangsthal met videofoon installatie
• Cv-ketel Intergas, bouwjaar 2012
• Mechanische ventilatie unit
• Afzonderlijke fietsenstalling
• Privé berging in de parkeergarage
• Privé parkeerplaats in de parkeergarage
• Bouwjaar 2013
• Energielabel A
• waterontharder aanwezig
• VVE bijdrage € 296,08
• als de planning klopt heeft Hazerswoude in 2028 een treinstation.

Kaart

Kenmerken

Overdracht

Referentienummer
725
Vraagprijs
€ 825.000,- k.k.
Servicekosten
€ 296,08
Status
Nieuw in verkoop
Aanvaarding
In overleg
Aangeboden sinds
Dinsdag 3 maart 2026

Bouw

Type object
Appartement, portiekwoning
Woonlaag
2e woonlaag
Soort bouw
Bestaande bouw
Toegankelijkheid
Mindervaliden
Senioren
Bouwperiode
2013
Dakbedekking
Bitumen
Type dak
Platdak

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
525 m³
Oppervlakte overige inpandige ruimten
14 m²
Oppervlakte externe bergruimte
4 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
1
Aantal kamers
4 (waarvan 3 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 (en 1 apart toilet)

Locatie

Ligging
Aan rustige weg
Aan vaarwater
Aan water
Dichtbij openbaar vervoer
In centrum
In woonwijk
Nabij snelweg

Tuin

Type
Zonneterras
Oriëntering
Noord west

Energieverbruik

Energielabel
A

CV ketel

CV ketel
Intergas
Warmtebron
Gas
Bouwjaar
2013
Combiketel
Ja
Eigendom
Eigendom

Uitrusting

Aantal parkeerplaatsen
1
Warm water
CV-ketel
Verwarmingssysteem
Centrale verwarming
Ventilatie methode
Mechanische ventilatie
Badkamervoorzieningen Badkamer 1
Inloopdouche
Toilet
Wastafelmeubel
Badkamervoorzieningen Badkamer 2
Douche
Toilet
Parkeergelegenheid
Parkeerkelder
Heeft een balkon
Ja
Heeft kabel-tv
Ja
Tuin aanwezig
Ja
Telefoonaansluiting aanwezig
Ja
Beschikt over een internetverbinding
Ja
Heeft schuur/berging
Ja
Heeft ventilatie
Ja

Vereniging van Eigenaren

Ingeschreven bij de KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja
Reservefonds
Ja
Meer jaren onderhoudsplan
Ja
Onderhoudsverwachting
Ja
Opstal verzekering
Ja

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Alphen aan den Rijn B 4027
Omvang
Appartementsrecht of complex